KONTAKT

kart Elvegata 19 RAM arkitektur.jpg

Adresse
RAM arkitektur
Elvegata 19
2609 Lillehammer
Telefon: 61 26 08 00
E-post: post@ram-arkitektur.no

ute.jpg
Navn *
Navn

  Anette Høstmælingen   Interiørarkitekt MNIL, Daglig leder  Milanese  tlf: 991 65 071   anette@ram-arkitektur.no

Anette Høstmælingen

Interiørarkitekt MNIL, Daglig leder

Milanese

tlf: 991 65 071

anette@ram-arkitektur.no

  Bjørn Horten   Sivilarkitekt MNAL  Brefører  tlf: 472 57 814   bjorn@ram-arkitektur.no

Bjørn Horten

Sivilarkitekt MNAL

Brefører

tlf: 472 57 814

bjorn@ram-arkitektur.no

  Hilde Grøneng   Sivilarkitekt MNAL  Miniskikjører  tlf: 928 15 560   hilde@ram-arkitektur.no

Hilde Grøneng

Sivilarkitekt MNAL

Miniskikjører

tlf: 928 15 560

hilde@ram-arkitektur.no

  Håvard Hagen   Arkitekt MNAL  Arktistekt  tlf: 957 92 497   havard@ram-arkitektur.no

Håvard Hagen

Arkitekt MNAL

Arktistekt

tlf: 957 92 497

havard@ram-arkitektur.no

 
  Emmanuelle Lepetit-Barbier   Sivilarkitekt MNAL  Fransk Frossenpinn  tlf: 915 31 863   emmanuelle@ram-arkitektur.no

Emmanuelle Lepetit-Barbier

Sivilarkitekt MNAL

Fransk Frossenpinn

tlf: 915 31 863

emmanuelle@ram-arkitektur.no

  Andreas Magerøy   Arkitekt MNAL  Løpegutt  tlf: 906 06 603   andreas@ram-arkitektur.no

Andreas Magerøy

Arkitekt MNAL

Løpegutt

tlf: 906 06 603

andreas@ram-arkitektur.no

  Anne Dahlen   Interiørarkitekt MNIL  Dansepartner  tlf: 920 18 543   anne@ram-arkitektur.no

Anne Dahlen

Interiørarkitekt MNIL

Dansepartner

tlf: 920 18 543

anne@ram-arkitektur.no

  Sten Aagaard   Arkitekt MAA  Rulleskikjører  tlf: 451 60 072   sten@ram-arkitektur.no

Sten Aagaard

Arkitekt MAA

Rulleskikjører

tlf: 451 60 072

sten@ram-arkitektur.no

 
  Arne Thorsrud   Sivilarkitekt  Veteranbilsjåfør  tlf: 906 25 586   arne@ram-arkitektur.no

Arne Thorsrud

Sivilarkitekt

Veteranbilsjåfør

tlf: 906 25 586

arne@ram-arkitektur.no

  Peer Fredrik Bull-Hansen   Arkitekt, RIBA part II  Mopedist  tlf: 922 21 131   peer@ram-arkitektur.no

Peer Fredrik Bull-Hansen

Arkitekt, RIBA part II

Mopedist

tlf: 922 21 131

peer@ram-arkitektur.no

  Håkon Lundby   Teknisk tegner, BIM koordinator  Snikker  tlf: 984 84 109   hakon@ram-arkitektur.no

Håkon Lundby

Teknisk tegner, BIM koordinator

Snikker

tlf: 984 84 109

hakon@ram-arkitektur.no

  Erik Hjelle Carlson   Arkitekt MNAL  E-rik  tlf: 915 91 691   erik@ram-arkitektur.no

Erik Hjelle Carlson

Arkitekt MNAL

E-rik

tlf: 915 91 691

erik@ram-arkitektur.no

 
  Bente Voldbakken   Master i arkitektur  Matentusiast  tlf: 932 36 373   bente@ram-arkitektur.no

Bente Voldbakken

Master i arkitektur

Matentusiast

tlf: 932 36 373

bente@ram-arkitektur.no

  Zdravko Živanović   Arkitektstudent - praktikant  Skissefant  tlf: 467 42 564   praktikant@ram-arkitektur.no

Zdravko Živanović

Arkitektstudent - praktikant

Skissefant

tlf: 467 42 564

praktikant@ram-arkitektur.no