KONTAKT

kart Elvegata 19 RAM arkitektur.jpg

Adresse
RAM arkitektur
Elvegata 19
2609 Lillehammer
Telefon: 61 26 08 00
E-post: post@ram-arkitektur.no

ute.jpg
Navn *
Navn

Hilde Grøneng Sivilarkitekt MNAL  Miniskikjører tlf: 928 15 560 hilde@ram-arkitektur.no

Hilde Grøneng

Sivilarkitekt MNAL 

Miniskikjører

tlf: 928 15 560

hilde@ram-arkitektur.no

Bjørn Horten Sivilarkitekt MNAL Brefører tlf: 472 57 814  bjorn@ram-arkitektur.no

Bjørn Horten

Sivilarkitekt MNAL

Brefører

tlf: 472 57 814 

bjorn@ram-arkitektur.no

Liv Fjerdingrein Sivilarkitekt Jockey tlf: 951 78 914  liv@ram-arkitektur.no

Liv Fjerdingrein

Sivilarkitekt

Jockey

tlf: 951 78 914 

liv@ram-arkitektur.no

Anne Dahlen Interiørarkitekt MNIL Dansepartner tlf: 920 18 543 anne@ram-arkitektur.no

Anne Dahlen

Interiørarkitekt MNIL

Dansepartner

tlf: 920 18 543

anne@ram-arkitektur.no

 
Anette Høstmælingen Interiørarkitekt MNIL Milanese tlf: 991 65 071 anette@ram-arkitektur.no

Anette Høstmælingen

Interiørarkitekt MNIL

Milanese

tlf: 991 65 071

anette@ram-arkitektur.no

Sam Hughes Sivilarkitekt MNAL Elvepadler tlf: 417 93 290 sam@ram-arkitektur.no

Sam Hughes

Sivilarkitekt MNAL

Elvepadler

tlf: 417 93 290

sam@ram-arkitektur.no

Bente Voldbakken Master i arkitektur Matentusiast tlf: 932 36 373 bente@ram-arkitektur.no

Bente Voldbakken

Master i arkitektur

Matentusiast

tlf: 932 36 373

bente@ram-arkitektur.no

Håvard Hagen Arkitekt MNAL Arktistekt tlf: 957 92 497 havard@ram-arkitektur.no

Håvard Hagen

Arkitekt MNAL

Arktistekt

tlf: 957 92 497

havard@ram-arkitektur.no

 
Arne Thorsrud Sivilarkitekt Veteranbilsjåfør tlf: 906 25 586 arne@ram-arkitektur.no

Arne Thorsrud

Sivilarkitekt

Veteranbilsjåfør

tlf: 906 25 586

arne@ram-arkitektur.no

Andreas Magerøy Arkitekt MNAL  Løpegutt tlf: 906 06 603 andreas@ram-arkitektur.no  

Andreas Magerøy

Arkitekt MNAL 

Løpegutt

tlf: 906 06 603

andreas@ram-arkitektur.no

 

Peer Fredrik Bull-Hansen Arkitekt, RIBA part II Mopedist tlf: 922 21 131 peer@ram-arkitektur.no

Peer Fredrik Bull-Hansen

Arkitekt, RIBA part II

Mopedist

tlf: 922 21 131

peer@ram-arkitektur.no

Erik Hjelle Carlson Arkitekt MNAL E-rik tlf: 915 91 691 erik@ram-arkitektur.no

Erik Hjelle Carlson

Arkitekt MNAL

E-rik

tlf: 915 91 691

erik@ram-arkitektur.no

Olav Deinboll Arkitektstudent - praktikant Modell tlf: 922 55 457 olav@ram-arkitektur.no

Olav Deinboll

Arkitektstudent - praktikant

Modell

tlf: 922 55 457

olav@ram-arkitektur.no